Unisex Man&Woman Disconnection

Akademia Maniewski

1,690.00 

Poznaj modne tendencje w strzyżeniach dopasowane do aktualnych trendów męskich oraz damskich strzyżeń. Dzięki pełnemu skupieniu na precyzyjnej pracy nożyczkami zyskasz pełną kontrolę nad kształtem fryzury oraz dowiesz się, jak wykorzystać technikę dyskonekcji.

To szkolenie idealne dla wszystkich osób, które chcą podszkolić się w męskim lub damskim strzyżeniu krótkim z większymi różnicami długości.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Master Stylist

Poznaj kreatywne formy strzyżeń z wykorzystaniem wszystkich technik linii, geometrii, ciężaru, stopniowania oraz lekkości cieniowania!

Brak dostępnych terminów.

3

Master Stylist

Podczas tego szkolenia pogłębisz swoją wiedzę z technik cieniowania, a także zrozumiesz dynamikę cieniowania i opadania włosów po to, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w swoim salonie i podążać za obowiązującymi tendencjami modowymi.

16.09.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).