Dofinansowania
Możesz otrzymać nawet 100% dofinansowania na szkolenia

W Akademii Maniewski realizujemy szkolenia fryzjerskie dofinansowane z KFS — Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Informujemy, że zgodnie z Regulaminem Akademii Maniewski o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez Akademię Maniewski ze środków przyznanych przez KFS wymagane jest dopełnienie wszelkich formalności na miesiąc przed datą szkolenia.

Czym jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy:

To projekt utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia pracodawców oraz pracowników. Głównym celem KFS jest zapobieganie utracie pracy z powodu braku dopasowania kompetencji pracowników do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

Adresaci:

KFS adresowany jest zarówno do pracowników, jak i pracodawców, którzy chcieliby skorzystać z różnych form kształcenia ustawicznego.

Z finansowania szkoleń mogą korzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają co najmniej jednego pracownika.

Jak starać się o dofinansowanie w Akademii Maniewski:

Krok 1
Zadzwoń do Powiatowego Urzędu Pracy w swoim mieście i dowiedz się, w jakim terminie można składać wnioski oraz jakie musisz spełniać warunki, aby ubiegać się o dofinansowanie.
Krok 2
Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny dla Ciebie lub Twoich pracowników termin szkoleń. Pamiętaj, że możesz starać się o każde szkolenie, które jest w naszej ofercie, również indywidualne.
Krok 3
Prześlij nam do wypełnienia załączniki dotyczące szkoleń.
Krok 4
Złóż wniosek w Urzędzie Pracy w odpowiednim terminie (podanym przez Urząd).
Krok 5
Po otrzymaniu dofinasowania, podpisz umowę z Urzędem i korzystaj z wybranych przez siebie szkoleń.

Kup voucher do Akademii

Marzeniem bliskiej Ci osoby jest zawód fryzjera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce? Voucher na szkolenie w Akademii Maniewski może być początkiem wspaniałej przygody i z pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowanej!

Skontaktuj się pod numerem telefonu: