Misja Akademii

Witaj w Akademii Maniewski! Skoro tutaj jesteś, zależy Ci na podniesieniu kwalifikacji i rozwijaniu kreatywności i zastanawiasz się jaki kurs fryzjerski wybrać. Chcesz poczuć się lepiej i pewniej w swoim zawodzie? A może interesują cię szkolenia fryzjerskie od podstaw? Postaw na doświadczenie!

Rezerwacja szkoleń

Ucz się od najlepszych

Szkolenia fryzjerskie dla uczniów rozpocząłem już w 2000 roku. Wyszkoliłem tysiące fryzjerów, współpracując z markami fryzjerskimi w Polsce i na świecie. TERAZ CZAS NA CIEBIE!

Od 2005 roku misją mojej firmy jest nie tylko kreowanie fryzjerstwa, ale przede wszystkim dzielenie się wiedzą w prosty i zrozumiały sposób z innymi pasjonatami fryzjerstwa w Polsce i na świecie. Dostępne w Akademii kursy i szkolenia fryzjerskie dedykuję osobom na każdym poziomie zaawansowania, dzięki czemu oferuję zarówno szkolenia fryzjerskie dla początkujących, jak i profesjonalne szkolenia fryzjerskie dla fryzjerów czynnych zawodowo.

Dopełnieniem oferty są indywidualne szkolenia fryzjerskie. Jeśli cenisz sobie spersonalizowane podejście i zależy Ci na maksymalizacji efektów, to propozycja dla Ciebie!

Sztuki, jaką jest fryzjerstwo, nie powinno się kopiować. Należy pobudzać wyobraźnię i zarażać ciekawością i chęcią rozwoju innych!

Doświadczenie i wiedza praktyczna

Ukończyłem kursy fryzjerstwa na najwyższym poziomie w akademiach na całym świecie, m.in. Toni&Guy, Sassoon, Alilon, Zgat czy Senzi. Od początku powstania Akademii pragnąłem szkolić fryzjerów, nie skupiając się na wymyślnych, skomplikowanych technikach, ale na funkcjonalnych i praktycznych formach, które sprawdzają się podczas codziennej pracy w salonie. Od lat tworzę i udoskonalam autorski program edukacyjny dopasowany do polskiego rynku i potrzeb klientów. Opracowałem program szkoleniowy i metodykę pracy, która w prosty i zrozumiały sposób pozwala przekazywać wiedzę fryzjerom.

Razem ze mną określ swój cel!

Od tego zaczynam proces edukacji i rozwoju. Odpowiednio dobrana ścieżka zdobywania wiedzy to gwarancja późniejszego poczucia pewności zawodowej i świadectwo rozumienia słowa edukacja. Edukacja jest uczciwa i rzetelna tylko wtedy, kiedy edukator dzieli się swoją wiedzą, którą stosuje w codziennej pracy. Zamiast chwalenia się umiejętnościami, kładziemy nacisk na bycie rozumianymi i precyzję wyniesioną z edukacji w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie. Potwierdzeniem naszej skuteczności są setki wyszkolonych fryzjerów zarówno w zakresie strzyżeń, jak i koloryzacji z uwzględnieniem technik takich jak słoneczny refleks, który wprowadziliśmy prekursorsko do setek salonów w całym kraju.

Odkąd stworzono fryzjerstwo, wiadomo, że tylko TRENING I KONSEKWENCJA CZYNIĄ MISTRZÓW. Z takiego założenia wychodzili królowie fryzjerstwa, m.in. Antoni Cierplikowski „Antoine” czy Vidal Sassoon. Akademia Maniewski to nie tylko ośrodek edukacyjny. Manager Akademii pomoże zaplanować nowy program edukacyjny, a w nagrodę za regularne spotkania może zaproponować Ci gratisowy udział w spotkaniu ze mną, podczas którego przedstawiona zostanie kolekcja na kolejny rok. To rodzaj nagrody dla wszystkich rozumiejących, jak ważna jest regularność i bieżąca znajomość trendów. Po dodatkowym spotkaniu z KOLEKCJĄ otrzymasz specjalny certyfikat Maniewski Recommends informujący o ukończeniu całego roku szkoleniowego i zapoznaniu się z nową kolekcją salonową. Spotkanie to będzie nagłośnione w mediach, co wpłynie na Twoją rozpoznawalność.

Zyskaj pewność w zawodzie fryzjera

System rekomendacji i specjalne certyfikaty pozwolą uruchomić sprawny system rekomendacji innych salonów w miastach i miasteczkach. O taką poradę zgłaszają się do mnie tysiące klientów z całego kraju. Chcemy chwalić się Wami i polecać umiejętności nabywane w naszej Akademii, rekomendując Wasze salony.
Szkolenia przygotowane są systemowo na różnych poziomach i dla zwolenników różnych dziedzin fryzjerstwa – strzyżenia lub koloru (oczywiście również w pakietach). Opisane są również w czytelny sposób poziomami – silver, gold, platinium. Poszczególne kroki przypominają wszystkie zagadnienia strzyżeń, jak i koloryzacji. Już po jednym kroku szkoleniowym jesteś o kilka poziomów wyżej w swojej pewności zawodowej i edukacji. Dla osób, które chcą zrozumieć rozwój biznesu, zorganizuję dodatkowo specjalne spotkania biznesowe.

Bądźmy w kontakcie. Pamiętaj, że każde Twoje pytanie jest dla nas bardzo ważne i jesteśmy właśnie po to, aby na nie odpowiedzieć zarówno w kwestii organizacji szkoleń, jak i oczywiście już podczas samego szkolenia.
Cieszę się, że jako fryzjer mogłem stworzyć coś tak przydatnego i kreatywnego dla wszystkich nowych, jak i doświadczonych już kolegów i koleżanek z branży.

Ucz się od najlepszych

Zobacz jak wyglądają szkolenia w Akademii Maniewski

Kup voucher do Akademii

Marzeniem bliskiej Ci osoby jest zawód fryzjera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce? Voucher na szkolenie w Akademii Maniewski może być początkiem wspaniałej przygody i z pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowanej!

Skontaktuj się pod numerem telefonu: