Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są nasi instruktorzy, jedni z najlepszych specjalistów w Polsce. Poznaj zespół fryzjerskich ekspertów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji, którzy każdego roku szkolą dziesiątki kursantów Akademii Maniewski!

Infolinia Akademii

Zespół Instruktorów Akademii Maniewski

Maciej Maniewski

Umów wizytę przez Booksy

Szkolenia fryzjerskie dla uczniów Maciej Maniewski rozpoczął już w 2000 roku. Wyszkolił tysiące fryzjerów, współpracując z markami fryzjerskimi. Ukończył kursy fryzjerstwa na najwyższym poziomie w akademiach na całym świecie, m.in. Toni&Guy, Sassoon, Alilon, Zgat czy Senzi. Od 2005 roku misją Akademii Maniewski jest nie tylko kreowanie fryzjerstwa, ale przede wszystkim dzielenie się wiedzą w prosty i zrozumiały sposób z innymi pasjonatami.

Kordian Mańkowski

Dyrektor Kreatywny od koloryzacji w Akademii Maniewski. Precyzja, perfekcjonizm i profesjonalizm to jego dewiza. W swojej pracy kierując się indywidualnym podejściem, zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jako kolorystę cechuje go wszechstronność. W strzyżeniach stawia zaś na klasyczne techniki. Jego praca charakteryzuje się płynnością i pewnością ruchów. Na bieżąco śledzi aktualne trendy ze światowych domów mody.

Amadeusz Foryś

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Dominika Zawadzka

Fryzjerstwem zainteresowała się jeszcze będąc dzieckiem. Późniejsze szkolenia i kolejne kursy pozwalały jej wznosić się coraz wyżej, aż w końcu dołączyła do krakowskiego Teamu Maniewski. Energiczna, spontaniczna, nielubiąca stać w miejscu, ciągle szukająca nowych rozwiązań. Podąża za trendami, ale i kreuje swój własny styl.

Agnieszka Mendel

Stylistka damskich i męskich fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcyjnie dba o dobrostan włosów, strzyże i wykonuje koloryzacje po mistrzowsku. Ceniona za talent, pomysłowość i nienaganne wykonanie. Inspiruje się naturą i jest zwolenniczką wydobywania i podkreślania wewnętrznego piękna klientów.

Kup voucher do Akademii

Marzeniem bliskiej Ci osoby jest zawód fryzjera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce? Voucher na szkolenie w Akademii Maniewski może być początkiem wspaniałej przygody i z pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowanej!

Skontaktuj się pod numerem telefonu:

Sprawdź ofertę Akademii

Chcesz wziąć udział już w najbliższych szkoleniach Akademii Maniewski? Zobacz jakie szkolenia przygotowaliśmy i postaw na swój rozwój już dziś!

1,690.00 

Wejdź do świata rozbudowanych i zaawansowanych technik koloryzacji! Tym razem skupimy się na najmodniejszych technikach na rok 2024, czyli balayage oraz Air Touch.

1,690.00 

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program szkolenia zakłada wyjątkowe, spektakularne zmiany kolorystyczne, czyli Metamorfozy.

1,690.00 

Poznaj zaawansowane techniki tworzenia blondów z kategorii premium. To etap realizowania zamierzeń, które pozostawały wcześniej w sferze fantazji, pod okiem doświadczonego instruktora.

1,390.00 

Balayage to wracający trend w olbrzymim stylu. Pozwala na osiągnięcie różnych odcieni brązu, rudości i miedzi, przy użyciu farb bez rozjaśniacza. To technika, która zdobywa serca klientów i staje się prawdziwym hitem sprzedażowym w salonach fryzjerskich.