Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są nasi instruktorzy, jedni z najlepszych specjalistów w Polsce. Poznaj zespół fryzjerskich ekspertów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji, którzy każdego roku szkolą dziesiątki kursantów Akademii Maniewski!

Infolinia Akademii

Zespół Instruktorów Akademii Maniewski

Maciej Maniewski

Umów wizytę przez Booksy

Szkolenia fryzjerskie dla uczniów Maciej Maniewski rozpoczął już w 2000 roku. Wyszkolił tysiące fryzjerów, współpracując z markami fryzjerskimi. Ukończył kursy fryzjerstwa na najwyższym poziomie w akademiach na całym świecie, m.in. Toni&Guy, Sassoon, Alilon, Zgat czy Senzi. Od 2005 roku misją Akademii Maniewski jest nie tylko kreowanie fryzjerstwa, ale przede wszystkim dzielenie się wiedzą w prosty i zrozumiały sposób z innymi pasjonatami.

Kordian Mańkowski

Dyrektor Kreatywny od koloryzacji w Akademii Maniewski. Precyzja, perfekcjonizm i profesjonalizm to jego dewiza. W swojej pracy kierując się indywidualnym podejściem, zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jako kolorystę cechuje go wszechstronność. W strzyżeniach stawia zaś na klasyczne techniki. Jego praca charakteryzuje się płynnością i pewnością ruchów. Na bieżąco śledzi aktualne trendy ze światowych domów mody.

Amadeusz Foryś

W ciągu kilku lat współpracy z zespołem Maniewski wypracował swój unikalny styl i doskonałe wyczucie w strzyżeniach. Nieustannie poszukuje inspiracji, z pasją śledzi nowości fryzjerskie w najlepszych światowych akademiach. W stylizacjach ceni klasykę i elegancję. Jest najwierniejszym kibicem piłki nożnej spośród wszystkich stylistów.

Dominika Zawadzka

Fryzjerstwem zainteresowała się jeszcze będąc dzieckiem. Późniejsze szkolenia i kolejne kursy pozwalały jej wznosić się coraz wyżej, aż w końcu dołączyła do krakowskiego Teamu Maniewski. Energiczna, spontaniczna, nielubiąca stać w miejscu, ciągle szukająca nowych rozwiązań. Podąża za trendami, ale i kreuje swój własny styl.

Dawid Piskorski

Stylista z duszą artysty. Inspiracji poszukuje przede wszystkim w muzyce oraz grze na gitarze, która towarzyszy mu od lat. Klasyczne cięcie bezbłędnie łączy z nowoczesnym podejściem do koloryzacji. Słynie z technicznej perfekcji i dbałości o każdy szczegół. To połączenie sprawia, że jego stylizacje to prawdziwa sztuka.

Agnieszka Mendel

Stylistka damskich i męskich fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcyjnie dba o dobrostan włosów, strzyże i wykonuje koloryzacje po mistrzowsku. Ceniona za talent, pomysłowość i nienaganne wykonanie. Inspiruje się naturą i jest zwolenniczką wydobywania i podkreślania wewnętrznego piękna klientów.

Kup voucher do Akademii

Marzeniem bliskiej Ci osoby jest zawód fryzjera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce? Voucher na szkolenie w Akademii Maniewski może być początkiem wspaniałej przygody i z pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowanej!

Skontaktuj się pod numerem telefonu:

Sprawdź ofertę Akademii

Chcesz wziąć udział już w najbliższych szkoleniach Akademii Maniewski? Zobacz jakie szkolenia przygotowaliśmy i postaw na swój rozwój już dziś!

Nowoczesne techniki męskich strzyżeń. Szkolenie dla stylistów, którzy chcą doskonalić swój warsztat i specjalizować się w architekturze męskich strzyżeń. Obejmuje zaawansowane techniki w tworzeniu zarówno klasycznych jak i aktualnych stylizacji. Prezentacja i warsztaty pomogą ci jeszcze lepiej zrozumieć codzienne oczekiwania klientów.

2,490.00 

Kompleksowa wiedza umożliwiająca wykonanie perfekcyjnego blondu. Program obejmuje takie zagadnienia jak: neutralizowanie niechcianych pigmentów oraz tonowanie, zastosowanie niestandardowych mieszanek do ściągnięcia koloru. Dodatkowo kursanci poznają sposoby korzystania z różnych oksydantów – działanie, w jakich przypadkach należy ich używać.

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program uwzględnia najczęściej stosowane elementy koloryzacji po które najczęściej przychodzą klientki, są to m.in. techniki przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych, przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych z delikatnymi refleksami oraz pojaśnienia w typie słonecznego refleksu.

2,490.00 

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik strzyżeń.  Autorskie szkolenie Macieja Maniewskiego, podczas którego poznasz innowacyjne techniki, uproszczone systemy pracy salonowej, mechanizmy kontroli własnej pracy i związanej z nimi postępów. Szkolenie wzbogacone jest również o elementy dotyczące podstaw skutecznej komunikacji z klientem.