Zostań modelką w Akademii

Masz ochotę bezpłatnie zafarbować, obciąć lub zadbać o swoje włosy na szkoleniach fryzjerskich pod okiem instruktorów Akademii Maniewski? Zapraszamy do współpracy w charakterze modelki/modela podczas szkoleń w Akademii.

Jak zgłosić chęć udziału w szkoleniu jako modelka?

Zapraszamy zainteresowane modelki i modeli na bezpłatne usługi fryzjerskie – strzyżenia, koloryzacje, zabiegi pielęgnacyjne. Szkolenia odbywają się w 3 miastach (Warszawa, Kraków, Katowice), a kursanci wykonują usługi pod okiem doświadczonych instruktorów Akademii Maniewski. Planowane usługi, docelowa fryzura i koloryzacja są ustalanie na miejscu szkolenia, a bieżące ogłoszenia znajdziesz na Grupie Maniewski Modelki i Modele na Facebooku. W ogłoszeniu na Grupie zazwyczaj znajduje się informacja o planowanych metamorfozach, a Instruktorzy prezentują przykładowe prace, zależnie od tematyki danego szkolenia.

Decydując się na udział w szkoleniu jako modelka, zazwyczaj prosimy o rezerwację większej części dnia, a szczegółowe informacje o godzinie i czasie niezbędnym na wykonanie usługi przez Instruktora lub Kursanta przesyła Instruktor w wiadomości prywatnej. W zgłoszeniu prosimy o przesłanie aktualnego zdjęcia prezentującego włosy (ich kolor oraz długość).

Model/ka w Akademii Maniewski to nie jedyna opcja, jaką proponujemy – organizujemy także wydarzenia i pokazy dla branży fryzjerskiej, szukamy modelek do różnych projektów, m.in. do prezentacji spektakularnych metamorfoz wykonanych przez Macieja Maniewskiego na kanale  YouTube Maniewski. Napisz do nas na adres youtube@maniewski.pl.

Szkolenia odbywają się w Akademii Maniewski

Warszawa

D.H. VITKAC, BRACKA 9, POZIOM 4

Kraków

PASAŻ RYNEK 13, POZIOM 1

Katowice

3 MAJA 17

Aktualne ogłoszenia znajdziesz na naszej Grupie „Maniewski Modelki i Modele” na Facebooku

Jeśli masz ochotę wziąć udział jako modelka lub model w innym projekcie realizowanym przez markę Maniewski np. oddać swoje włosy w ręce Macieja Maniewskiego i poddać się spektakularnej metamorfozie, którą zaprezentujemy na kanale YouTube Maniewski  napisz do nas na adres: youtube@maniewski.pl

Galeria zdjęć

Zobacz wybrane prace wykonane przez Instruktorów oraz Kursantów podczas szkoleń w Akademii Maniewski.

Podaruj szkolenie w Akademii Maniewski

Marzeniem bliskiej Ci osoby jest zawód fryzjera lub szlifowanie swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce? Voucher na szkolenie w Akademii Maniewski może być początkiem wspaniałej przygody i z pewnością sprawi ogromną radość osobie obdarowanej!