Long Hair Layers & Shading

Akademia Maniewski

1,690.00 

Bez wątpienia cieniowanie włosów jest najmocniejszym fryzjerskim trendem obecnych czasów. Dlatego podczas tego szkolenia pogłębisz swoją wiedzę z technik cieniowania, a także zrozumiesz dynamikę cieniowania i opadania włosów po to, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w swoim salonie i podążać za obowiązującymi tendencjami modowymi.

Dowiesz się, jak dobrać technikę cieniowania włosów zarówno do ich struktury, jak i do kształtu twarzy klientki. Poznasz wyjątkowe techniki, które pomogą Ci uzyskać jeszcze większą lekkość oraz jeszcze lepiej zrozumiesz unikatową strukturę włosów słowiańskich.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Master Stylist

1,690.00 

Poznaj kreatywne formy strzyżeń z wykorzystaniem wszystkich technik linii, geometrii, ciężaru, stopniowania oraz lekkości cieniowania!

26.02.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

2

Master Stylist

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program uwzględnia najczęściej stosowane elementy koloryzacji po które najczęściej przychodzą klientki, są to m.in. techniki przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych, przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych z delikatnymi refleksami oraz pojaśnienia w typie słonecznego refleksu.

13.05.2024 / Kraków / Maciej Maniewski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).