Creative Cut

Akademia Maniewski

1,690.00 

Poznaj kreatywne formy strzyżeń z wykorzystaniem wszystkich technik linii, geometrii, ciężaru, stopniowania oraz lekkości cieniowania! Podczas szkolenia Creative Cut posiądziesz lub odświeżysz swoją wiedzę dotyczącą wszystkich technik kreatywnych strzyżeń, a także popracujesz nad kontrolą przejść między długimi a krótkimi włosami.

Poznasz najnowsze trendy, w tym także najmodniejsze grzywki na rok 2024 i 2025. Dostarczymy Ci wiedzy, dzięki której będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

2

Master Stylist

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program uwzględnia najczęściej stosowane elementy koloryzacji po które najczęściej przychodzą klientki, są to m.in. techniki przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych, przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych z delikatnymi refleksami oraz pojaśnienia w typie słonecznego refleksu.

13.05.2024 / Kraków / Maciej Maniewski

3

Master Stylist

Podczas tego szkolenia pogłębisz swoją wiedzę z technik cieniowania, a także zrozumiesz dynamikę cieniowania i opadania włosów po to, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w swoim salonie i podążać za obowiązującymi tendencjami modowymi.

10.06.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).