Creative Cut

Akademia Maniewski

Poznaj kreatywne formy strzyżeń z wykorzystaniem wszystkich technik linii, geometrii, ciężaru, stopniowania oraz lekkości cieniowania! Podczas szkolenia Creative Cut posiądziesz lub odświeżysz swoją wiedzę dotyczącą wszystkich technik kreatywnych strzyżeń, a także popracujesz nad kontrolą przejść między długimi a krótkimi włosami.

Poznasz najnowsze trendy, w tym także najmodniejsze grzywki na rok 2024 i 2025. Dostarczymy Ci wiedzy, dzięki której będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

2

Master Stylist

Mistrzowskie wykorzystanie modnych technik strzyżeń. Program uwzględnia aktualne trendy w męskich oraz damskich strzyżeniach. Zyskasz pełną kontrolę nad kształtem fryzury oraz dowiesz się, jak wykorzystać technikę dyskonekcji, przećwiczysz krótkie strzyżenia z większymi różnicami długości.

21.10.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

3

Master Stylist

Podczas tego szkolenia pogłębisz swoją wiedzę z technik cieniowania, a także zrozumiesz dynamikę cieniowania i opadania włosów po to, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów w swoim salonie i podążać za obowiązującymi tendencjami modowymi.

16.09.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).