Unisex Man&Woman Gradation

Akademia Maniewski

1,390.00 

Chcesz udoskonalić swoją technikę klasycznych, krótkich damskich lub męskich strzyżeń? To szkolenie zostało stworzone z myślą o Tobie! Podczas warsztatu skupimy się na tworzeniu funkcjonalnych podziałów i perfekcyjnej pracy nożyczkami po to, aby nauczyć Cię budowania doskonałego kształtu fryzur krótkich i nieco dłuższych.

Dowiesz się, jak wykorzystać technikę stopniowania/unoszenia w krótszych formach strzyżeń damskich oraz męskich oraz jak dopracować kształt fryzury na koronie, po bokach oraz z tyłu. Poznasz najnowsze tendencje modowe i nauczysz się samodzielnie wykonać najmodniejsze strzyżenia w stylu short bob – idealne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Top Stylist

1,390.00 

Podczas szkolenia Classic Long Bob zapanujesz nad klasycznymi technikami strzyżeń, dzięki czemu udoskonalisz swój warsztat i realnie ułatwisz swoją codzienną, salonową pracę.

15.09.2024 / Kraków / Dominika Zawadzka

3

Top Stylist

1,690.00 

Zapraszamy do świata rozbudowanych i zaawansowanych technik cięć. Kreatywna, ale zarazem wygodna w odtworzeniu fryzura zawsze oznacza sukces! Każdy fryzjer dzięki większej dawce wiedzy, zachęceniu do kreatywności, zwiększeniu precyzji wznosi się na poziom Platynowej jakości.

Brak dostępnych terminów.

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).