Perfect Curl

Akademia Maniewski

1,690.00 

Włosy kręcone są wyzwaniem nie tylko dla ich posiadaczek i posiadaczy, ale również dla fryzjerów. Właśnie dlatego z myślą o wszystkich fryzjerach, którzy chcą wyspecjalizować się w strzyżeniu tej specyficznej struktury włosów stworzyliśmy szkolenie Perfect Curl. Dzięki niemu zrozumiesz i polubisz strzyżenie włosów kręconych, a w Twoim salonie pojawią się klienci poszukujący specjalistów w tej dziedzinie.

W trakcie szkolenia Perfect Curl skupimy się na kreatywnym strzyżeniu włosów kręconych z wykorzystaniem odpowiednich podziałów, a następnie cieniowania i stopniowania. Dowiesz się, jak budować objętość w miejscach, w których jej brakuje oraz jak ją zabrać z partii, w których jest jej za dużo. Posiądziesz też umiejętność pracy w dyskonekcji, czyli w zróżnicowanych długościach lub technikach.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Top Stylist

1,390.00 

Podczas szkolenia Classic Long Bob zapanujesz nad klasycznymi technikami strzyżeń, dzięki czemu udoskonalisz swój warsztat i realnie ułatwisz swoją codzienną, salonową pracę.

15.09.2024 / Kraków / Dominika Zawadzka

2

Top Stylist

Chcesz udoskonalić swoją technikę klasycznych, krótkich damskich lub męskich strzyżeń? To szkolenie zostało stworzone z myślą o Tobie!

08.09.2024 / Kraków / Amadeusz Foryś

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).