Modne koloryzacje + różne techniki refleksów/makijaż włosów

Akademia Maniewski

1,390.00 

Na szkoleniu nauczymy Cię, jak wykonywać jednolitą koloryzację oraz jak łączyć ją z innymi technikami refleksów, tworząc efektowne i modne stylizacje włosów.

Dodatkowo, zdobędziesz umiejętności w zakresie koloryzacji babylights, czyli subtelnych rozjaśnień przy twarzy, które dodają naturalnego blasku i głębi fryzurze. Szkolenie także obejmuje łączenie różnych technik zwanych makijażem włosów, co pozwala na tworzenie złożonych, dopracowanych stylizacji dostosowanych do indywidualnych preferencji klienta.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Top Stylist

1,390.00 

Poznaj tajniki profesjonalnej koloryzacji! Nie tylko wprowadzimy Cię w podstawy koloryzacji, ale i zagwarantujemy wprowadzenie do bardziej zaawansowanych technik, które w znacznym stopniu ułatwią Twoją codzienną, salonową pracę.

22.09.2024 / Kraków / Łukasz Zaręba / Gabriela Rekut

2

Top Stylist

1,390.00 

Podczas szkolenia Perfect Blonde dostarczymy Ci kompleksowej wiedzy umożliwiającej wykonanie perfekcyjnego blondu.

08.09.2024 / Warszawa / Kordian Mańkowski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).