Makijaż włosów i Refleks

Akademia Maniewski

1,390.00 

Makijaż włosów to jeden z najmocniejszych trendów w koloryzacji na rok 2024. Pomaga wydobyć głębię koloru, a wprowadzenie kontrastujących elementów pozwala na rozświetlenie, wykonturowanie oraz podkreślenie dynamiki włosów. W trakcie tego szkolenia wprowadzimy Cię w świat złożonych koloryzacji – zaczniemy od podstaw, aby później skupić się na detalach.

Poznasz specyfiki koloru jednolitego z połączeniem makijażu włosów i dowiesz się, jak zaprojektować efekt końcowy koloryzacji z uwzględnieniem typu urody, kształtu twarzy oraz struktury włosów.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Top Stylist

1,390.00 

Poznaj tajniki profesjonalnej koloryzacji! Nie tylko wprowadzimy Cię w podstawy koloryzacji, ale i zagwarantujemy wprowadzenie do bardziej zaawansowanych technik, które w znacznym stopniu ułatwią Twoją codzienną, salonową pracę.

Brak dostępnych terminów.

2

Top Stylist

1,390.00 

Podczas szkolenia Perfect Blonde dostarczymy Ci kompleksowej wiedzy umożliwiającej wykonanie perfekcyjnego blondu.

10.03.2024 / Kraków / Kordian Mańkowski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).