Perfect Blonde

Akademia Maniewski

Podczas szkolenia Perfect Blonde dostarczymy Ci kompleksowej wiedzy umożliwiającej wykonanie perfekcyjnego blondu. Skupimy się na sposobach korzystania z różnych oksydantów, również tych o obniżonej zasadowości w skali pH. Ponadto dowiesz się, jak wykonać analizę kolorystyczną, a następnie jak dobrać odpowiednie preparaty – farby, tonery i oksydanty, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Program uzupełniliśmy o kreatywne tworzenie mieszanek w pastelowych i chłodnych odcieniach oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pracy pH produktem rozjaśniającym.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

1

Top Stylist

1,390.00 

Poznaj tajniki profesjonalnej koloryzacji! Nie tylko wprowadzimy Cię w podstawy koloryzacji, ale i zagwarantujemy wprowadzenie do bardziej zaawansowanych technik, które w znacznym stopniu ułatwią Twoją codzienną, salonową pracę.

Brak dostępnych terminów.

3

Top Stylist

Szkolenie koncentruje się na opanowaniu różnych technik koloryzacji i refleksów oraz łączenia ich techniką makijażu włosów.

Brak dostępnych terminów.

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).