Metamorfoza globalna

Akademia Maniewski

1,690.00 

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program szkolenia zakłada wyjątkowe, spektakularne zmiany kolorystyczne, czyli Metamorfozy. Dowiesz się nie tylko, jak je tworzyć przy pomocy wszystkich dostępnych metod w Akademii Maniewski, ale również nauczysz się radzić sobie z trudnymi przypadkami, dzięki czemu żadna koloryzacja nie będzie dla Ciebie przeszkodą!

W trakcie szkolenia skupimy się przede wszystkim na kwestii bezpiecznego rozjaśniania przy pomocy różnych technik i produktów, między innymi obniżonego pH, produktów BBB czy farb rozjaśniających.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

3

Master Stylist

1,690.00 

Wejdź do świata rozbudowanych i zaawansowanych technik koloryzacji! Tym razem skupimy się na najmodniejszych technikach na rok 2024, czyli balayage oraz Air Touch.

27.10.2024 / Katowice / Kordian Mańkowski

1

Master Stylist

1,690.00 

Poznaj zaawansowane techniki tworzenia blondów z kategorii premium. To etap realizowania zamierzeń, które pozostawały wcześniej w sferze fantazji, pod okiem doświadczonego instruktora.

20.10.2024 / Warszawa / Kordian Mańkowski

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).