Geometry-Asymmetry

Akademia Maniewski

1,390.00 

Czujesz się dobrze w technice linii? Chcesz udoskonalić swoje umiejętności w tym obszarze i wznieść się na wyższy poziom? Kolejnym krokiem są symetria oraz asymetria – techniczna interpretacja trendów na rok 2024.

Symetria obejmuje zmianę w długości i kształcie linii zewnętrznej włosów w konturze, czyli najczęściej pojawiającą się tendencję modową, która będzie dominować w 2024 roku. Z kolei asymetria zakłada naukę różnych kombinacji linii i kształtów, odnosząc się do różnic długości włosów po obu stronach, krótszych z przodu, dłuższych z tyłu, a także do asymetrycznych grzywek, czyli trendu, który powoli do nas powraca.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

2

Senior Stylist

1,690.00 

Podczas tego szkolenia nauczysz się wyczucia lekkości lub obciążenia włosów przy pomocy stopniowania. Dowiesz się jak dopasować technikę strzyżenia do struktury włosów i perfekcyjnie zapanujesz nad kształtem fryzury na potylicy oraz na bokach.

30.09.2024 / Warszawa / Maciej Maniewski

3

Senior Stylist

W trakcie szkolenia Unisex Man&Woman skupimy się na wykorzystaniu cieniowania w krótszych strzyżeniach zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

24.11.2024 / Kraków / Amadeusz Foryś

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).