Dekoloryzacja

Akademia Maniewski

1,390.00 

Podczas szkolenia wprowadzimy Cię w tematykę doskonałych, globalnych dekoloryzacji. Dowiesz się, jak rozjaśniać włosy od nasady, nie tworząc przy tym belek lub przejaśnień. Wejdziesz również w świat produktów do zaawansowanej i bezpiecznej dekoloryzacji – w tym farb rozjaśniających oraz BBB. Dzięki temu nauczysz się tworzyć spektakularne i jednocześnie bezpieczne blondy.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

2

Senior Stylist

1,390.00 

Balayage to wracający trend w olbrzymim stylu. Pozwala na osiągnięcie różnych odcieni brązu, rudości i miedzi, przy użyciu farb bez rozjaśniacza. To technika, która zdobywa serca klientów i staje się prawdziwym hitem sprzedażowym w salonach fryzjerskich.

Brak dostępnych terminów.

3

Senior Stylist

1,390.00 

Poznaj tajniki Metamorfozy Refleksem, czyli jednej z najchętniej wybieranych usług w najlepszych salonach fryzjerskich!

06.10.2024 / Kraków / Kordian Mańkowski / Łukasz Zaręba

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).