Salon Look Cut

Akademia Maniewski

2,490.00 

Autorskie szkolenie Macieja Maniewskiego, podczas którego poznasz innowacyjne techniki, uproszczone systemy pracy salonowej, mechanizmy kontroli własnej pracy i związanej z nimi postępów. Szkolenie wzbogacone jest również o elementy dotyczące podstaw skutecznej komunikacji z klientem.

Warsztat ma udoskonalić codzienną pracę salonową. Nie tylko poznajemy i trenujemy funkcjonalne rozwiązania, ale skupiamy się na przypomnieniu zagadnień związanych z liniami cięcia i kształtami. Wypracujemy proste i skuteczne techniki unoszenia włosów, skupimy się też na zagadnieniu przekierunkowania włosów, które jest bardzo częstym błędem podczas strzyżenia i wydzielania poszczególnych sekcji i pasm. Maciej Maniewski wzbogacił program szkolenia o przegląd najpopularniejszych trendów. Uwagę poświęcimy technikom cięcia grzywek, wydzielania poszczególnych pasm w odniesieniu do kształtów twarzy. Przygotujemy Cię również do pracy ze szczególnie wymagającymi klientami. Będziemy trenować formy cięć, które na co dzień rzadziej wykorzystujesz, a dotycząc np. długich włosów i technik ich prawidłowego cieniowania. Szkolenie pobudzi Twoją wyobraźnię i rozwinie kreatywność. Metody dydaktyczne Macieja Maniewskiego pozwolą wyjść ze starych, nie zawsze dobrych schematów i przyzwyczajeń. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom codzienna praca stanie się łatwiejsza i bardziej przyjazna.

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

Nowoczesne techniki męskich strzyżeń. Szkolenie dla stylistów, którzy chcą doskonalić swój warsztat i specjalizować się w architekturze męskich strzyżeń. Obejmuje zaawansowane techniki w tworzeniu zarówno klasycznych jak i aktualnych stylizacji. Prezentacja i warsztaty pomogą ci jeszcze lepiej zrozumieć codzienne oczekiwania klientów.

2,490.00 

Kompleksowa wiedza umożliwiająca wykonanie perfekcyjnego blondu. Program obejmuje takie zagadnienia jak: neutralizowanie niechcianych pigmentów oraz tonowanie, zastosowanie niestandardowych mieszanek do ściągnięcia koloru. Dodatkowo kursanci poznają sposoby korzystania z różnych oksydantów – działanie, w jakich przypadkach należy ich używać.

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program uwzględnia najczęściej stosowane elementy koloryzacji po które najczęściej przychodzą klientki, są to m.in. techniki przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych, przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych z delikatnymi refleksami oraz pojaśnienia w typie słonecznego refleksu.

2,490.00 

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik strzyżeń.  Autorskie szkolenie Macieja Maniewskiego, podczas którego poznasz innowacyjne techniki, uproszczone systemy pracy salonowej, mechanizmy kontroli własnej pracy i związanej z nimi postępów. Szkolenie wzbogacone jest również o elementy dotyczące podstaw skutecznej komunikacji z klientem.

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).