Man Point

Akademia Maniewski

Nowe możliwości stopniowania, cieniowania i efilowania fryzur męskich. W oparciu o cięcia klasyczne pokazujemy jak takie fryzury mogą stać się ponadczasowe. Nauczycie się kilka prostych trików jak poprawnie powinna wyglądać męska stylizacja oraz jak nie powinno się strzyc włosów średnich u mężczyzn. Prezentacja jak i warsztaty pomogą ci jeszcze lepiej zrozumieć codzienne oczekiwania klientów. Szkolenie dla stylistów, którzy chcą doskonalić swój warsztat i specjalizować się w architekturze męskich strzyżeń. Program ma na celu utrwalenie wiedzy teoretycznej, a także podniesienie poziomu technicznego prac. Obejmuje zaawansowane techniki w tworzeniu klasycznych i aktualnych strzyżeń i stylizacji. Instruktorzy koncentrują się na nowych możliwościach stopniowania, cieniowania i efilowania fryzur męskich. Prezentacja połączona z warsztatem pomoże zrozumieć codzienne oczekiwania klientów

Zarezerwuj szkolenie

Wybierz interesujący Cię termin oraz miasto i dokonaj rezerwacji.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Najwyższa jakość szkoleń

Autorski program
Macieja Maniewskiego

3 prestiżowe lokalizacje

Zespół doświadczonych instruktorów

Certyfikat Akademii Maniewski

Dofinansowanie z KFS

Instruktorzy Akademii

Siłą Akademii Maniewski są jedni z najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach strzyżeń i koloryzacji. Zdobywali doświadczenie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami podczas szkoleń w światowych akademiach. Na co dzień każdego z nich spotkasz w salonach Maniewski, w których odpowiadają za piękno i zdrowie włosów swoich klientek.

Poznaj bliżej sylwetki Instruktorów i wybierz eksperta, pod okiem którego chcesz rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie.

Zobacz inne szkolenia

Szkolenia w Akademii Maniewski przeprowadzą Cię przez praktyczne aspekty zawodu, poznaj także inne szkolenia w naszej ofercie i wybierz zagadnienia odpowiednie dla Ciebie.

Nowoczesne techniki męskich strzyżeń. Szkolenie dla stylistów, którzy chcą doskonalić swój warsztat i specjalizować się w architekturze męskich strzyżeń. Obejmuje zaawansowane techniki w tworzeniu zarówno klasycznych jak i aktualnych stylizacji. Prezentacja i warsztaty pomogą ci jeszcze lepiej zrozumieć codzienne oczekiwania klientów.

2,490.00 

Kompleksowa wiedza umożliwiająca wykonanie perfekcyjnego blondu. Program obejmuje takie zagadnienia jak: neutralizowanie niechcianych pigmentów oraz tonowanie, zastosowanie niestandardowych mieszanek do ściągnięcia koloru. Dodatkowo kursanci poznają sposoby korzystania z różnych oksydantów – działanie, w jakich przypadkach należy ich używać.

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik koloryzacji. Program uwzględnia najczęściej stosowane elementy koloryzacji po które najczęściej przychodzą klientki, są to m.in. techniki przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych, przyciemnienia włosów do kolorów naturalnych z delikatnymi refleksami oraz pojaśnienia w typie słonecznego refleksu.

2,490.00 

Mistrzowskie wykorzystanie doskonałych technik strzyżeń.  Autorskie szkolenie Macieja Maniewskiego, podczas którego poznasz innowacyjne techniki, uproszczone systemy pracy salonowej, mechanizmy kontroli własnej pracy i związanej z nimi postępów. Szkolenie wzbogacone jest również o elementy dotyczące podstaw skutecznej komunikacji z klientem.

Chcesz skorzystać z dofinansowania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów (+48 533 433 703).